Drogie wilki! Powracamy i mam nadzieję że pełną parą!
/Melania
***
Szłam
sobie sama lasem. Nie miałam dobrego humoru. Wszystko tu było nowe,
nieznane mi dotąd. Wilki...? Na razie nikogo nie znam, w watasze.
Doszłam do urwiska. Weszłam na dużą skałę i widziałam z niej większość
terenu. Usłyszałam szelest krzaków. Nagle jakiś wilk (pewnie z mojej
watahy) skoczył na mnie.
- Grr, kim jesteś?! - zawarczał. - Jestem Shiru. Nowa w watasze i... możesz ze mnie zejść?! - Och, tak, sorry. - Dzięki. A ty? - spytałam. - Jestem... <Ktoś dokończy? Jakiś basior?> |
|
środa, 13 listopada 2013
czwartek, 7 listopada 2013
Opóźnienia...
Niestety. Ostatnie problemy ze szkołą zmuszają mnie do rzadszego wchodzenia na neta, a co za tym idzie rzadszego wstawiania postów. I tak zauważyłam że większość z was nie pisze opowiadań... Czemu? :(
Subskrybuj:
Posty (Atom)