środa, 13 listopada 2013

Od Shiru

 Drogie wilki! Powracamy i mam nadzieję że pełną parą!
/Melania
***
 
Szłam sobie sama lasem. Nie miałam dobrego humoru. Wszystko tu było nowe, nieznane mi dotąd. Wilki...? Na razie nikogo nie znam, w watasze. Doszłam do urwiska. Weszłam na dużą skałę i widziałam z niej większość terenu. Usłyszałam szelest krzaków. Nagle jakiś wilk (pewnie z mojej watahy) skoczył na mnie.
- Grr, kim jesteś?! - zawarczał.
- Jestem Shiru. Nowa w watasze i... możesz ze mnie zejść?!
- Och, tak, sorry.
- Dzięki. A ty? - spytałam.
- Jestem...

<Ktoś dokończy? Jakiś basior?>



czwartek, 7 listopada 2013

Opóźnienia...

Niestety. Ostatnie problemy ze szkołą zmuszają mnie do rzadszego wchodzenia na neta, a co za tym idzie rzadszego wstawiania postów. I tak zauważyłam że większość z was nie pisze opowiadań... Czemu? :(