czwartek, 7 listopada 2013

Opóźnienia...

Niestety. Ostatnie problemy ze szkołą zmuszają mnie do rzadszego wchodzenia na neta, a co za tym idzie rzadszego wstawiania postów. I tak zauważyłam że większość z was nie pisze opowiadań... Czemu? :(

3 komentarze:

  1. Cóż ja nie piszę bo czekam na odpowiedź od Keri...

    Darren

    OdpowiedzUsuń
  2. Keri nie pisze i to jest problem... Większość członków nie pisze bo nie pisze. Rozumiem ze ty i Yellow Tash czekacie, ale reszta? :( Boję się że dojdzie do restartu, a bardzo bym tego nie chciała.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jakiego restartu?
      Ech... I masz rację - z niecierpliwością czekam na opowiadanie do dokończenia, a tu nic....
      Yellow Tash

      Usuń