Niestety. Ostatnie problemy ze szkołą zmuszają mnie do rzadszego wchodzenia na neta, a co za tym idzie rzadszego wstawiania postów. I tak zauważyłam że większość z was nie pisze opowiadań... Czemu? :(
Keri nie pisze i to jest problem... Większość członków nie pisze bo nie pisze. Rozumiem ze ty i Yellow Tash czekacie, ale reszta? :( Boję się że dojdzie do restartu, a bardzo bym tego nie chciała.
Cóż ja nie piszę bo czekam na odpowiedź od Keri...
OdpowiedzUsuńDarren
Keri nie pisze i to jest problem... Większość członków nie pisze bo nie pisze. Rozumiem ze ty i Yellow Tash czekacie, ale reszta? :( Boję się że dojdzie do restartu, a bardzo bym tego nie chciała.
OdpowiedzUsuńJakiego restartu?
UsuńEch... I masz rację - z niecierpliwością czekam na opowiadanie do dokończenia, a tu nic....
Yellow Tash