niedziela, 27 października 2013

Od Lena CD Historii Melani - Jak dołączyłem?

Poczułem się w tym momencie jak jakiś kretyn. Z resztą po takim zachowaniu czego się spodziewać.
-Jestem Len. -powiedziałem po chwili.
-Ja jestem Melania, a to Keri.-odpowiedziała wilczyca na, która skoczyłem.
Spuściłem łeb i patrzyłem w ziemię.
-Więc... Przepraszam, że cię zaatakowałem, Melanio. Jest mi z tego powodu strasznie głupio.
W myślach wziąć miałem tamtą scenę. Niby jak takie błahe słowa zrekompensują mój czyn.

<Melania?>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz