środa, 13 listopada 2013

Od Shiru

 Drogie wilki! Powracamy i mam nadzieję że pełną parą!
/Melania
***
 
Szłam sobie sama lasem. Nie miałam dobrego humoru. Wszystko tu było nowe, nieznane mi dotąd. Wilki...? Na razie nikogo nie znam, w watasze. Doszłam do urwiska. Weszłam na dużą skałę i widziałam z niej większość terenu. Usłyszałam szelest krzaków. Nagle jakiś wilk (pewnie z mojej watahy) skoczył na mnie.
- Grr, kim jesteś?! - zawarczał.
- Jestem Shiru. Nowa w watasze i... możesz ze mnie zejść?!
- Och, tak, sorry.
- Dzięki. A ty? - spytałam.
- Jestem...

<Ktoś dokończy? Jakiś basior?>



5 komentarzy:

  1. Smutne... Wracamy z pełną parą... tymczasem wszyscy to olali... ;/

    ~Darren

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. przecież ty jesteś basiorem O.O
      Nie możesz dokończyć_ a ja nie olałam tylko nie mam co pisaaaać.... ;(
      Yellow

      Usuń
  2. no i stanelismy w martwym punkcie
    Yellow

    OdpowiedzUsuń
  3. To chyba koniec............................................................................................................................................................................................................................................................................................

    OdpowiedzUsuń