środa, 30 października 2013

Nowe wilczyce!

Shiru, wojowniczka
oraz Travers, szamanka.

Uwaga! Przedłużam czas pisania opowiadań do dwóch tygodni. Zasada ta liczy się od poniedziałku. Stwierdziłam że przesadziłam. Bądź co bądź większość musi się uczyć ;)

1 komentarz:

  1. jeju!! wchodzę i wchodzę codziennie, a tu nic się nie dzieje o.O co z wami??

    OdpowiedzUsuń